Jak si pořizuje ONDigital obyvatel Anglie a okolí

Při pořizování ONDigital může zájemce z Anglie využít homepage společnosti ONDigital. Celý postup je rozdělen do pěti kroků:

  1. Podle poštovního směrovacího kódu určí zájemce, zda resp. kdy bude jeho bydliště pokryto signálem. (Pokud si chcete vyzkoušet - což doporučuji, použijte kód z adresy nějaké instituce v UK.) Pokud jeho bydliště není oficiálne pokryto, musí použít postup popsaný na těchto stránkách.
  2. Zájemce si zvolí předplatné A nebo B. Při volbě A má mimo free-to-view nabídky k dispozici na tři měsíce  všechny kanály základní nabídky a pak si musí vybrat svých šest oblíbených nebo platit víc. Při volbě B může přijímat free-to-view nabídku plus jeden volitelný kanál základní nabídky. Za premiové kanály si musí připlatit v obou variantách.
  3. V přehledné kalkulačce si zájemce zvolí požadované kanály a zjistí konečné předplatné.
  4. Zájemce vyplní podrobný dotazník (pokud použijete překladač Eurotran, musíte zadat i kód vaší pohlavní choroby:). Tím si zároveň může objednat zaslání dalších informací.
  5. Po potvrzení ONDigital poděkuje s tím, že předá poptávku jednomu ze svých prodejců, který se ze zájemcem telefonicky spojí a po dohodě dodá zařízení a provede instalaci.

Samostatný set-top-box stojí kolem 400 liber. Při podpisu předplatného se společností ONDigital dodávala tato společnost box za cca 200 liber, v současné době ho nabízí zdarma. Instalace stojí cca 20 liber.

září 1999

ONDigital - úvod
Co nabízí ONDigital za programy a kolik to stojí
Jaké set-top-boxy se používají pro příjem ONDigital
Systém vysílání ONDigital
Multiplexy ONDigital
Jak si pořizuje ONDigital obyvatel Anglie a okolí
Jak si pořizuje ONDigital obyvatel Česka